Automatyk

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za uruchamianie transferowanych projektów do nowego zakładu;
  • Udział w uruchomieniach nowych projektów;
  • Przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji;
  • Utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych;
  • Wprowadzanie zmian i optymalizacji w maszynach produkcyjnych;
  • Weryfikacja i zamawianie części zamiennych.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (automatyk, elektronik lub podobne) lub średnie techniczne z 2 letnim doświadczeniem;
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale UR;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwego komunikowania się.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia;
  • Darmowe kursy językowe dla pracowników i ich rodzin;
  • Dofinansowanie do posiłków- SmartLunch;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Dodatki i bony świąteczne;
  • Prywatna opieka medyczna- Medicover;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych- Medicover Sport;
  • Spotkania integracyjne i team-buildingowe;
  • Premiowany program rekomendacji pracowników.